English || Deutsch  
Karides Evi

Herkese Merhabalar,

Geçtiğimiz cuma günü ADist (Akvaryum Dizayn İstanbul) olarak Antalya Karidesevi tesislerine bir ziyarette bulunduk. Harika geçen bu günümüzü burada sizinle fotoğraflar eşliğinde paylaşmak istedik.

Aslında herşey grubumuzdan Timuçin Sağel'in Antalya'ya yapacağı bir iş seyahati ile başladı. Olması gerekenden bir gün erken gidip Karidesevi'ni görme ve güzel bir gün geçirme kararı alan Timuçin'e beslediğimiz kıskançlık duyguları haddini aşınca dayanamayıp bizde takıldık peşine Kısacası spontane gelişen bir durum oldu; Antalya'da olupta "neden geleceğinizi haber vermediniz?" diyenler çıkarsa diye söylüyorum

Karidesevi'ni sanırım artık herkes biliyor. Timur ve Handan Eker çiftinin kurduğu ülkemizin en büyük, dünyanın ikinci büyük tatlısu karides üretim tesisi. Daha İstanbul'da yaptıkları seminerde bizzat tanışma fırsatı bulduğumuz, bizlerinde seminerine Antalya'dan kalkıp gelen harika insanlar onlar. Bizide Antalya'da bütün bir gün boyunca en iyi şekilde ağırladılar. Kendilerine buradan tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Orijinal Yazı : Mustafa ERDOĞAR

Haberler